Álláshirdetés – marketing asszisztens

Egy fő marketing-asszisztens munkatársat keresek a Gerilla Önéletrajz Műhelybe a következő feltételekkel:

1) Feladataid lesznek:

Marketingtervezés;
Reklámszövegírás;
Adwords és egyéb online hirdetések kezelése, partnerkapcsolatok kialakítása;
Offline hirdetések menedzselése;
Keresőoptimalizálási feladatok;
Ügyfélkapcsolatok támogatása a közösségi médiában;
Videó-interjúk készítése, videó- és hangfelvételek vágása, szerkesztése;
Egyszerűbb weboldal szerkesztési feladatok WordPressben és HTML-ben;
Kapcsolattartás a partnerekkel (webmester, grafikus, marketing ügynökség, PR tanácsadó, futárszolgálat, nyomda);
Sajtóközlemények összeállítása, sajtókapcsolatok ápolása;
Rendezvények szervezése évente néhány alkalommal.

2) Elvárások

Legalább hároméves online marketing tapasztalat;
Dreamweaver, WordPress, Photoshop legalább alapszintű ismerete;
Kitűnő szövegírói készség, szövegírói vagy újságírói gyakorlat;
Jó kommunikációs készség;
Jól beszélsz angolul, tehát aktív nyelvtudás szóban és írásban;
Önálló, proaktív munkavégzés.

3) Előny

Macintosh alkalmazások (iMovie, Garageband, Pages) felhasználói szintű ismerete;
Reklámpszichológiai ismeretek;
Tapasztalat rendezvényszervezésben;
Német nyelvtudás.

4) Amit kínálok

Jó hangulatú, napos iroda a 1094 Budapest Tűzoltó utca 59. alatt;
Akár részmunkaidőben is dolgozhatsz (legalább napi 6 órát vagy heti 4 napot);
Dinamikus, kreatív környezet;
Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű szakirodalom, szakmai tréningeken való részvétel.

5) Hogyan tudsz pályázni?

Jelentkezéshez kérlek, küldd el a következőket egy pdf fájlban a barathandras kukac gerillaoneletrajz.hu email címre 2011. február 14-ig:

Szakmai önéletrajz;
Egyoldalas esszé, melyben részletesen bemutatod a marketing tapasztalataidat;
Egyoldalas esszé, melyben kifejted, hogy miért szeretnél a Gerilla Önéletrajz Műhelyben dolgozni;
Néhány minta korábbi marketinges munkáidból és szövegeidből;
Mindezt küldd el egy DM-szerű levél kíséretében!

Hangsúlyozni szeretném, hogy csak a hiánytalan, az 5. pontban bemutatott feltételeknek maradéktalanul megfelelő jelentkezéseket tudom figyelembe venni. A hiányosan benyújtott pályázatokra nem fogok tudni válaszolni, azokat figyelmen kívül hagyom.

Várom a jelentkezéseket.

Üdvözlettel:

András

Hozzászólások

Kérdésed van? Szólj hozzá a témához!

(A hozzászólásod a belépett neveddel jelenik meg.)