Álláshirdetés – önéletrajz tanácsadó

Egy fő önéletrajz tanácsadó munkatársat keresek a Gerilla Önéletrajz Műhelybe a következő feltételekkel:

1) Feladataid lesznek

Személyes és telefonos tanácsadás álláskeresőknek;
Önéletrajz és kísérőlevél megírása ügyfelek megbízásából személyes vagy telefonos konzultáció után;
Tantermi önéletrajz tréningek és csoportos konzultációk megtartása
Cikkek írása önéletrajz, állásinterjú és álláskeresés témákban;
Webinárium és online konzultáció ügyfelekkel;
A marketing és PR feladatok támogatása;
Álláskeresőknek szóló konferencia megszervezése.

2) Elvárások

Legalább 5 év tapasztalat vállalati személyzeti osztályon, személyzeti tanácsadó cégnél vagy karrier-tanácsadóként;
Van gyakorlatod munkaerő kiválasztásban (mind beosztottak, mind vezető beosztású munkatársak kiválasztásában);
Gyakorlott interjúztató vagy;
Kitűnően beszélsz angolul, tehát aktív nyelvtudás szóban és írásban;
Remek előadó vagy;
Jól és élvezetesen írsz;
Rendszeresen tartottál már tréningeket;
Könnyen építesz emberi kapcsolatokat;

3) Előny

Részt vettél teljesítményértékelésben;
Van tréneri vagy tanácsadói tapasztalatod.

4) Amit kínálok:

Jó hangulatú, napos iroda a 1094 Budapest Tűzoltó utca 59. alatt;
Alkalmanként rugalmas (otthonról történő) munkavégzés, cserébe én is rugalmasságot várok a szombati tréningek megtartásában;
Akár részmunkaidőben is dolgozhatsz (legalább napi 6 óra vagy heti 4 nap);
Dinamikus, kreatív környezet;
Szakmai fejlődési lehetőség, széleskörű szakirodalom, szakmai tréningeken való részvétel.

5) Hogyan tudsz pályázni?

Jelentkezéshez kérlek küldd el a következőket pdf fájlban a barathandras kukac gerillaoneletrajz.hu email címre 2011. február 14-ig:

Szakmai önéletrajz;
Egyoldalas esszé, melyben részletesen bemutatod a toborzásban és munkaerő kiválasztásban szerzett tapasztalataidat;
Egyoldalas esszé, melyben kifejted, hogy miért szeretnél a Gerilla Önéletrajz Műhelyben dolgozni;
Mindezt küldd el egy kísérőlevéllel!

Hangsúlyozni szeretném, hogy csak a hiánytalan, az 5. pontban bemutatott feltételeknek maradéktalanul megfelelő jelentkezéseket tudom figyelembe venni. A hiányosan benyújtott pályázatokra nem fogok tudni válaszolni, azokat figyelmen kívül hagyom.

Üdvözlettel:

András

Hozzászólások

Kérdésed van? Szólj hozzá a témához!

(A hozzászólásod a belépett neveddel jelenik meg.)